Продавам пинчери

Продавам пинчери

Пинчери на 40 дни. Баща -мини пинчер, майка-немски пинчер. Цена по договаряне
Цена: 70.00 лв.

Коментари за Продавам пинчери

  1. 1.

    zdraveite do kolko kg stavat

Подобни обяви

Бивер Йоркширски Териер

Бивер Йоркширски Териер

от

"НЕТИДОГС" предлага БИВЕР ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕРИ- мъжки на 2, 5 месеца. Кученцето е с две ваксини, европ...